Uživatelské účty

Goto down

Uživatelské účty

Příspěvek  spravca za Thu Jan 17, 2013 1:45 pm

Toto fórum slouží k podpoře českých a slovenských hráčů hry Renesanční Království a jejích "sesterských" her (Shogun Kingdoms a Native Kingdoms).
Jakýkoliv česky nebo slovensky mluvící hráč jedné z těhto her může požádat o vytvoření fóra pro své použití, pokud bude používáno v souvislosti s hrou. V žádosti o vytvoření fóra musí specifikovat, k čemu fórum bude sloužit, jaká budou oprávnění apod.

Pro každého návštěvníka (i neregistrovaného) je k dispozici část sekce Administrace fóra, ve které jsou základní informace o webu a postupy, které je potřeba dodržovat při jeho užívání. Po registraci a přidělení dalších oprávnění jsou mu zpřístupněny další sekce.


Registrace:

registrace uživatelsého účtu je dvoufázová. Nejdříve uživatel vyplní registrační údaje (jméno, heslo, emailová adresa), potom je mu odeslán email z aktivačním linkem. Po kliknutí na tento link je jeho účet aktivován a uživatel se může přihlásit. Od této chvíle může posílat požadavky na změny nastavení fóra administrátorům (žádost o založení nového fóra, o zpřístupnění konkrétního fóra...) a pokud jsou nějaké sekce otevřeny všem registrovaným hráčům, může se zůčastnit diskuze v těchto sekcích.

Pravidla pro registraci:
jméno uživatele na fóru MUSÍ být shodné se jménem stejného uživatele ve hře (jedinou povolenou změnou je přidání diakritických znamének).
V případě porušení tohoto pravidla bude účet uživatele bez náhrady smazán.

Pokud bude docházet k častému porušování tohoto pravidla, bude změněn postup registrace tak, že noví uživatelé budou muset nejdříve poslat IG mail administrátorovi fóra, teprve poté jim bude účet aktivován administrátorem.

V prípade problémov s registráciou kontaktujte hráča Lubos IG správou v RK. V poslednej dobe sa objavil problém, že fórum píše, že pod takým používateľským menom je už niekto regitrovaný. Vyrieši sa to manuálnou registráciou admina. Preto do IG správy pošlite aj váš mail. Heslo vám vygenerujem sám a môžete si ho zmeniť po prihlásení.
avatar
spravca
Admin

Počet príspevkov : 57
Join date : 20. 07. 12

http://rkmc.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru